• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський пропонує обговорити єврономери, подвійне громадянство і легалізацію зброї (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський допускає суспільне обговорення інших надважливих для держави питань, зокрема щодо легалізації зброї і подвійного громадянства

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні що т.з. "загальнонаціонального опитування", яке відбудеться 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах, інформує "ДС".

Сьогодні Зеленський оголосив ще три з пʼяти питань свого опитування. Також він заявив, звертаючись на "ти" до громадян, що подібні опитування можуть проводитися щомісяця "або навіть щотижня".

"Не всі з пʼяти питань подобаються? Окей! Знаходьте відео на офіційних сторінках та пиши в коментарях про що ще ти хотів би висловитися як громадянин України. Легалізація зброї, подвійне громадянство, тривалість навчання в школі, єврономери, парламентська республіка та багато іншого. Пиши які запитання варто включити до наступних опитувань", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя".

Згодом стало відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?". Друге питання стосується вільної економічної зони на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua