• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський "прорекламував" Макрону українських виробників захисних масок

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський у телефонній розмові із французьким колегою Еммануелем Макроном пообіцяв зробити все можливе задля збереження антикорупційної системи й ключових реформ в Україні

Про це повідомила пресслужба глави української держави, інформує "ДС".

Серед іншого сторони обговорили ситуацію щодо рішень Конституційного Суду України. 

Макрон наголосив, що вважає важливими проведені Україною реформи, зокрема в банківському секторі. За його словами, "деякі з цих реформ вимагають рішучості та мудрості".

Зеленський запевнив, що Україна зробить усе можливе задля збереження антикорупційної архітектури й таких важливих реформ, як реформа банківського сектору, земельна реформа, а також діяльності Фонду гарантування вкладів.

Президенти України та Франції також обговорили ситуацію з пандемією COVID-19 та необхідність об’єднання зусиль для подолання цього масштабного виклику.

"Хочу підтвердити підтримку вашої ініціативи щодо налагодження виробництва стратегічних товарів медичного призначення та обладнання у Європі. Ми готові надати посильну підтримку в налагодженні такого виробництва за участі українських підприємств – виробників захисних масок, халатів та дезінфекторів", — сказав Зеленський.

Наостанок Макрон зазначив, що дотримає слова щодо відвідання Києва з візитом, щойно це стане можливим.

    Реклама на dsnews.ua