• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Зеленський провів зустріч з заступником глави ЄБРР

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом Європейського банку реконструкції і розвитку Аланом Пію

Про це повідомляє прес-служба президента України, інформує "ДС".

"Співрозмовники обговорили подальшу співпрацю. Глава держави підкреслив, що ця зустріч важлива для економіки й інвестиційного клімату в Україні. Він зазначив, що наша країна високо цінує співпрацю з міжнародними партнерами, такими як МВФ, ЄБРР і Світовий банк, і запевнив у готовності його розвивати", - зазначено в повідомленні.

Зазначено, що під час зустрічі Володимир Зеленський підтвердив, що українська влада "не тільки налаштована на проведення ринкових реформ та боротьбу з корупцією, але і робить конкретні кроки в цьому напрямку".

"Президент зазначив, що Верховна Рада вже розглядає пакет реформаторських законопроектів. Зокрема розроблений за підтримки ЄБРР законопроект про концесії, проект закону про скасування списку об'єктів, що не підлягають приватизації, пакет дерегуляційних законів, які дозволять Україні поліпшити позиції у рейтингу Doing Business. Крім того, прийнятий закон про спліті, який запроваджує міжнародні стандарти для регулювання і нагляду у небанківському фінансовому секторі", - відзначають в прес-службі.

Зеленський повідомив, що уряд працює над моделлю земельної реформи, і висловив надію, що вона буде прийнята до кінця року.

"Президент підкреслив, що ці ініціативи прискорять економічний ріст, лібералізацію економіки, створять можливості для системних інвестицій. І Україна розраховує на підтримку ЄБРР у залученні стратегічних іноземних інвесторів. Глава держави очікує, що в найближчі 2-3 року ЄБРР збільшить інвестиції до більш ніж 1 млрд євро в рік і зробить їх більш конкурентоспроможними для приватного сектору в Україні, насамперед у плані вартості капіталу", - зазначають у прес-службі глави держави.

Там додали, що Зеленський запевнив, що "іноземні інвестори і партнери завжди можуть розраховувати на відвертий і чесний діалог в рамках Національного інвестиційного ради, роботу якого планується продовжити".

"Ще раз спасибі, що інвестуєте в Україну. Ми це дуже цінуємо", - сказав глава держави.

Відзначається, чтоу учасники зустрічі також обговорили подальшу співпрацю. Зокрема у банківській сфері, розвитку інфраструктурних проектів і т. д.

"Президент України запросив представників ЄБРР взяти участь в інвестиційному форумі, який відбудеться в Маріуполі в кінці жовтня", - резюмували у президента України

    Реклама на dsnews.ua