• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Зеленський провів Ставку: які питання розглядали

Президент Володимир Зеленський на черговому засіданні Ставки головнокомандувача за участі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля обговорив питання захисту інфраструктурних об’єктів, ситуацію на фронті, а також контракти щодо виготовлення зброї в Україні

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Зеленського у Telegram, передає "ДС".

"Провів Ставку. Сьогодні основне питання – захист", — написав глава держави.

Зо його словами, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів щодо прикриття життєво необхідних для країни об’єктів – не лише енергетичних, а й соціальних, безпекових, транспортних, забезпечення зв’язку тощо. По всіх галузях та всіма доступними нам засобами: інженерним, ППО та РЕБ.

"Зробив відповідні доручення та визначив терміни реалізації", — зазначив президент.

Також на Ставці обговорили зведення з фронту. Зокрема йшлося про основні напрямки, наші дії та ймовірні дії ворога, забезпечення війська всім необхідним.

Третє питання, яке розглядалось, це контракти. "Продовжуємо підсилювати власних виробників. У цьому напрямі працюємо, зокрема, з партнерами, щоб виготовляти озброєння в Україні іноземним коштом", — повідомив Зеленський. 

Він підкреслив, що ця галузь допомагає нам вистояти зараз і має величезну експортну перспективу після перемоги. "Максимально сприяємо її розвитку. Раз на тиждень буду отримувати доповідь про нові контракти за звітний період", — зазначив Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua