• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський провів зустріч з главою Microsoft

Президент Володимир Зеленський, який знаходиться з візитом в Нью-Йорку, провів зустріч з президентом корпорації Microsoft Бредом Смітом

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Зеленський розповів про успіхи в цифровізації і перспективи українського IT-ринку. За його словами, зараз в Україні створюється один з кращих податкових і правових режимів для IT-компаній. Обговорювали також поглиблення співпраці з корпорацією Microsoft і реалізації спільних проектів.

"Ми зацікавлені в подальшому розширенні присутності корпорації Microsoft в Україні та поглибленні співпраці в контексті цифрової трансформації нашої країни", — підкреслив Зеленський.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено побудові інфраструктури для хмарних сервісів в Україні.

"Ми будуємо цифрову державу, і нам надзвичайно важливо, щоб дані українців зберігалися на хмарних сервісах на території України", — зазначив президент.

Глава держави запросив компанію Microsoft розглянути можливості для створення інфраструктури дата-центру Azure в нашій країні.

Володимир Зеленський і Бред Сміт обговорили залучення компанії Microsoft до розробки системи електронного голосування на виборах, а також продуктів з використанням технологій штучного інтелекту.

Крім того, сторони торкнулися питання налагодження взаємодії в сфері розробки антикорупційних програм для органів державної влади в Україні, протидії дезінформації та кібербезпеки.

Глава держави запросив президента корпорації Microsoft відвідати Україну в зручний для нього час.

Як повідомляла "ДС", 2 вересня президент Володимир Зеленський провів зустріч з генеральним директором американської корпорації Apple Inc Тімом Куком.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua