• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський прозоро натякнув, за кого потрібно голосувати на виборах мера Кривого Рогу (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський записав відео, в якому агітує мешканців Кривого Рогу, міста, в якому він народився і прожив першу частину свого життя, взяти участь у другому турі виборів міського голови

Голосування на виборах мера Кривого Рогу відбудеться у неділю, 6 грудня, інформує "ДС".

"Звертаюся до тих, у чиєму серці назавжди є два слова – Кривий Ріг, адже в якому б статусі я не був, доля рідного міста хвилює мене завжди. 6 грудня ви обиратимете людину, якій на п’ять років довірите долю нашого міста. Не лінуйтеся, прийдіть на дільниці та поставтеся до цього вибору відповідально!" — сказав Зеленський.

Він також закликав мешканців зробити "рекордну явку по Україні", щоб це була "символічна для нашого міста цифра 95".

"Агітувати я ні за кого з кандидатів я не можу, але це і не потрібно. Ви люди розумні — самі все знаєте", — резюмував глава держави.

Жодного застереження щодо пандемії коронавірусу Зеленський не зробив.

Як писала "ДС", за даними Комітету виборців України, Володимир Зеленський проводив агітацію за кандидата від своєї ж партії "Слуга народу" Дмитра Шевчика під час робочої поїздки до Кривого Рогу 26 листопада.

"КВУ розцінює заяви президента України як агітацію на користь кандидата від партії "Слуга Народу" та прояв адміністративного ресурсу із використанням офіційного вебсайту глави держави", — йдеться у заяві Комітету.

Нагадаємо, що за право очолити важливий індустріальний центр будуть змагатися кандидат від "Слуг народу" Дмитро Шевчик (набрав у першому турі 25,94% голосів) і представник ОПЗЖ Костянтин Павлов (9,15%). Примітно, що чинний міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, який вийшов до другого туру, вирішив зняти свою кандидатуру з виборів на користь Павлова.

    Реклама на dsnews.ua