• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський розповів, як більшість мерів просилися йти на вибори від "Слуги народу"

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський відзначає, що більшість мерів українських міст хотіли йти на місцеві вибори кандидатами від "Слуги народу", але команда президента вирішила висунути інших кандидатів, навіть якщо вони не так відомі

Про це глава держави сказав в інтерв'ю австрійській газеті Wiener Zeitung, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Національні вибори і місцеві вибори — це різні речі хоча б тому, що явка на національних виборах набагато вище. Але я впевнений, що "Слуги народу" теж виграють місцеві вибори, якщо скласти всі результати. Мова йде не стільки про конкуренцію між політичними партіями, скільки про мерів і місцеві ради. Більшість мерів зв'язувалися з нами, і просили нас стати кандидатами від "Слуги народу". Ми відмовилися. Багато з цих мерів перебували при владі від 10 до 20 років. І що вони зробили? Парки та фонтани створені замість того, щоб вирішувати проблеми", — зазначив Зеленський.

Президент також заявив, що багато мерів саботували заходи держави по боротьбі з коронавірусом, і дозволили масові заходи, тому що це приносить популярність.

"Тому ми вирішили, що краще запропонуємо своїх кандидатів, навіть якщо вони не так добре відомі", — підкреслив він.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що кожен представник його партії є "мікробом" у порівнянні з президентом Володимиром Зеленським.

    Реклама на dsnews.ua