• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський розповів, як у НАБУ відкинули його "цінний подарунок" за затримання Альперіна

Реклама на dsnews.ua
Національне антикорупційне бюро не прийняв від президента Володимира Зеленського обіцяну їм винагороду за затримання Вадима Альперіна, якого називають "королем контрабанди"

Про це Зеленський заявив у відеозверненні з тренажерного залу, яке опубліковано на сторінці глави держави в Youtube, передає "ДС".

"Було велике затримання на митниці. Дуже багато обшуків: спочатку 30, потім ще 20. Потім були затримання - нарешті затримали одного з контрабандистів - пана Альперіна. Я звернувся до Україні і сказав: хто нам віддасть пана Альперіна, той отримає подарунок. Правда, його, скажімо так, схопили НАБУшники", - зазначив він.

Президент привітав детективів НАБУ з успішно проведеною операцією.

"Молодці, хлопці! Я вас вітаю! Потім я запропонував їм подарунок, а вони сказали, що ні. Подарунок мій не взяли", - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, представники відомства відмовилися приймати подарунок, щоб це не розцінювалося як те, що "президент і офіс впливають на НАБУшников".

Зеленський подякував їх, заявивши, що "вони зробили подарунок всій Україні", коли заарештували цього Альперіна.

Зеленський, втім, не уточнив, що саме було його "цінним подарунком".

Як повідомляла "ДС", у вівторок, 26 листопада, правоохоронці НАБУ і САП почали операцію по боротьбі з контрабандою, у рамках справи було затримано 10 осіб, деякі з них займали високі пости в Митній службі. Пізніше у відомствах заявили, що метою обшуків і затримань був Вадим Альперін, але його затримати не вдалося.

На справу відреагував навіть президент України Володимир Зеленський - він написав пост в Facebook в якому оголосив про винагороду в вигляді "цінного подарунка" за затримання бізнесмена.

Проте вже через кілька годин адвокат Альперіна Андрій Федур написав, що його клієнт нікуди не втік, він просто не знав, що його розшукує НАБУ.

"Прочитав у новинах, що НАБУ і САП з сьогоднішнього дня "розшукує" мого клієнта Вадима Альперіна. Правда сам Альперін нічого про це ще не знає. Тому завтра... я і Вадим Альперін будемо у прокурора САП по вул. Ісаакяна, 17", - написав Федур.

27 листопада правоохоронці Національного антикорупційного бюро затримали одеського бізнесмена Вадима Альперіна на вході в САП.

    Реклама на dsnews.ua