• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Зеленський розповів, коли отримає від США швидкісні бойові катери

Сполучені Штати Америки у наступному році розпочнуть передачу Україні швидкісних бойових катерів Mark VI

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого виступу в Одесі, передає "ДС".

Глава держави на Одещині під час урочистих заходів з нагоди Дня ВМС Збройних сил України анонсував спільні з союзниками масштабні проєкти, спрямовані на посилення військово-морських сил України.

"Україна разом зі США, з Великою Британією, Турецькою Республікою та багатьма нашими друзями і іншими країнами активно реалізує спільні масштабні проєкти щодо оновлення нашого корабельного складу, розбудови сучасної військово-морської інфраструктури, підготовки особового складу. Зокрема, наступного року американська сторона розпочне передачу Україні швидкісних бойових катерів Mark VI.

У порту "Південному" формується відповідна інфраструктура, розгорнуто управління дивізіону кораблів, базується 2 катери типу "Island" та очікується поповнення ще щонайменше 3 катери, які зараз проходять модернізацію у США", — сказав Зеленський.

Зеленський також розповів, що в рамках співпраці між Україною та Великою Британією у короткостроковій перспективі український флот поповниться протимінними кораблями і сучасними ракетними катерами.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський анонсував, що незабаром Україна отримає турецькі безпілотники Bayraktar, а до кінця 2023 року отримає власний військовий корвет, будівництво якого вже почали в Туреччині.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua