• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський розповів про важливість членства України в НАТО

Реклама на dsnews.ua

Членство в НАТО є стратегічним курсом України, і це передбачено затвердженою 14 вересня Стратегією національної безпеки країни

Про це президент України Володимир Зеленський заявив виступаючи на відкритті багатонаціональних навчань "Rapid Trident-2020" у Львівській області, передає "ДС" з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Кожен раз під час зустрічей з міжнародними лідерами я підкреслюю, що війна на сході — це загроза не тільки для України. Це загроза для безпеки і стабільності усіх країн Європи і світу", — підкреслив Зеленський.

Президент зазначив, що партнери України абсолютно солідарні з ним в цьому питанні.

"Саме тому ми об'єдналися для подолання існуючих викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них. Одним з таких є інтеграція України в НАТО. На початку тижня я затвердив Стратегію національної безпеки України, відповідно до якої членство в НАТО є стратегічним курсом України", — додав Зеленський.

Зеленський підкреслив, що максимально швидко необхідно досягти сумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав-членів НАТО, а також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення і приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський підписав указ № 392/2020, яким ввів в дію рішення РНБО про Стратегію національної безпеки і оборони України.

    Реклама на dsnews.ua