• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський, розповідаючи про Крим, згадав "жовтеняцький значок"

Українську владу з радістю прийматимуть в Криму, "навіть ті, хто в душі з "жовтеняцьким значком"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю кримським журналістам перед запуском Кримської платформи, передає "ДС" із посиланням на НВ.

Відповідаючи на питання "Як відвоювати мізки людей?", президент сказав, що в Криму "це питання території".

"Що стосується саме Криму, то я вважаю, що це саме питання території. Так, інформаційно з кримчанами давно працювала Російська Федерація: і паспортизація, і телевізор, і люди, які приїжджали. Я пам'ятаю ще з "Кварталу" — із зірок ми були єдині українські. Однак місцеві жителі все одно не вважали себе росіянами, говорили, що вони — кримчани. Тоді як російські зірки завжди говорили: "Дуже приємно у вас бути в Криму", — сказав Зеленський.

Тому, за словами глави держави, ситуація з ментальним поверненням така: "Мені здається, що вони зрозуміли, що сталося, побачили, що буде в Криму без України. В цілому люди хочуть бачити щось хороше в майбутньому. Тому ніяких ментальних змін, я впевнений, не треба буде проводити".

"Українську владу з радістю прийматимуть у Криму. З радістю, повірте мені. Навіть ті, хто в душі з "жовтеняцьким значком", хто його десь заховав, — і вони все одно будуть радіти. Тому що з Україною в Крим повернеться життя", — додав Зеленський.

Нагадаємо, законопроєкт про основи державної політики перехідного періоду на Донбасі і в Криму був зареєстрований у Верховній Раді під № 5844 9 серпня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua