• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський вирішив дізнатися думку українців про легалізацію марихуани. Що ще буду питати під час опитування на виборах

Реклама на dsnews.ua

Під час так званого "всеукраїнського опитування", проведення якого було ініційовано президентом Володимиром Зеленським під час місцевих виборів, у українців поцікавляться їх думкою щодо легалізації медичної марихуани

Про це повідомило інформоване джерело "Деловая столица".

"Одним з питань буде легалізація медичної марихуани", — сказало джерело.

Ці відомості підтверджує і Telegram-канал "Легітимний". За даними каналу, остаточний список питань ще не затверджений. Розглядаються наступні теми:

- Донбаський кейс (особливий статус окупованого Донбасу, особисті переговори з лідером країни-агресора Володимиром Путіним, прямий діалог з бойовиками "ЛДНР").

- Тема Криму

- тема мови

- тема НАТО і зовнішньополітичного курсу

- антикорупційний кейс

- про посаду глави Офісу президента (або необхідність в Україні ввести посаду держсекретаря або віце-президента)

- відкликання депутатів

- тема легалізація медичного канабісу

Як пояснило джерело каналу — цей хід Офісу президента зроблений для того, щоб заманити українців на виборчі дільниці, а також створити ілюзію народовладдя.

"Формула проста,"влада чує людей" під гаслом "Україна — це ти"… Це не референдум, а звичайне соцопитування, яке необхідне для подальшого руху по висуненню тих чи інших питань на референдум. Ну або для того, щоб влада могла на ці результати спиратися, коли робить чи не робить щось", — пише канал.

Також повідомляється, що курує даний кейс Кирило Тимошенко.

Відзначимо, що Володимир Зеленський на великій пресконференції рік тому стверджував, що питання легалізації марихуани не є пріоритетом.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їх зміст поки невідомо. Також в своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя.

    Реклама на dsnews.ua