• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський розказав американським освітянам, чи стане він "драконом"

В Україні неможливий авторитарний режим, адже існує сильне громадянське суспільство, яке цього не допустить

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету в США, інформує "ДС".

Відповідаючи на запитання, чи не боїться він, убивши "дракона", стати "драконом", глава держави сказав: "Щодо "вбити дракона», то я Президент України два роки. У ваших знайомих (у Росії, – прим. "ДС") ситуація складніша, але це – внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне й демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що не придумав, "дракону" зʼявитися в Україні неможливо. Крила підріжуть".

Зеленський відзначив фільм "Убити дракона" радянського режисера Марка Захарова. Він наголосив, що українці та росіяни мають спільні періоди історії та перемоги, водночас державна політика Російської Федерації відрізняється від української державної політики й спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати.

"Ми читали сигнали Російської Федерації – нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми то із задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали», – цитує слова президента його пресслужба.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський переконаний, що "в Україні можливо все".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua