• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський розказав, якими трьома пріоритетами керується у своїй роботі

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський вважає головними своїми пріоритетами на посаді досягнення миру на Донбасі, звільнення окупованих територій країни та її громадян і досягнення максимальної боєздатності української армії

Про це глава держави заявив під час виступу на відкритті навчань Rapid Trident – 2020 у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в межах робочої поїздки на Львівщину, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу президента.

«У світі сьогодні, мабуть, немає людини, яка б не знала, що держава Україна, як ніхто інший, прагне миру та завершення війни на сході України. І ми робимо для цього все від нас залежне. Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом», – сказав Зеленський. 

«Так само моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона – наша армія – зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України», – додав він.

Водночас, за словами Володимира Зеленського, під час зустрічей з міжнародними лідерами він завжди наголошує, що війна на Донбасі – це загроза не тільки для України, а й для безпеки та стабільності усіх країн Європи та світу.

«Наші партнери абсолютно солідарні зі мною у цьому питанні. Саме тому ми об’єдналися для подолання нинішніх викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них», – зауважив глава держави.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що якщо українське керівництво не домовиться з Росією про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, то Київ буде розглядати можливість інших рішень

    Реклама на dsnews.ua