• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський розпочав візит на Чернігівщину: побуває на форумі "Земля - народу"

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Чернігівської області для участі у форумі «Земля – народу"

Про це йдеться у повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС"

"Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Чернігівської області. У програмі – участь глави держави в роботі земельного форуму «Земля – народу", — зазначили в ОП.

Також очікується, що президент огляне перебіг відновлення обʼєктів у межах програми «Велике будівництво» в Чернігівській області та ознайомиться з культурною спадщиною регіону.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя". Згодом стало відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?".

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського, а у ЦВК заявили, що не поінформовані про ініціативу президента.

Про можливі наслідки створення вільних економічних зон на Донбасі читайте у статті "ДС" "Шахраї замість інвесторів. Чим обернеться створення на Донбасі вільних економічних зон".

    Реклама на dsnews.ua