• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський розповість послам G7 про зрив судової реформи

У четвер, 16 вересня, президент Володимир Зеленський проведе зустріч за участю керівників Ради суддів, Верховного Суду, представників парламенту, а також послів країн "Великої сімки", яка буде присвячена судовій реформі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Відзначається, що Рада суддів на засіданні 13 вересня не змогла делегувати трьох представників до Етичної ради, чим був порушений закон

"Я не допущу блокування найголовнішої реформи країни, яку обіцяв українцям і яку ініціював. Кожна незаконна дія, спрямована на блокування судової реформи, отримає негайну оцінку та відсіч. Я не дозволю суддям, які перешкоджають реформі й очищенню судової системи, позбавити українців права на справедливість. А судді, які хочуть працювати в прозорій системі, повинні мати повну підтримку", — зазначив Зеленський.

Глава держави також висловив вдячність міжнародним організаціям, які надають Україні допомогу в сфері судової реформи та протидії корупції.

Як повідомляла "ДС", в спільній заяві президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена за підсумками зустрічі йдеться, що Україна за підтримки США продовжить реформувати судову систему і антикорупційну інфраструктуру.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua