• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський розповів американцям про "успішні системні реформи" в Україні

У межах робочого візиту до США президент Володимир Зеленський взяв участь у презентації Плану трансформації України. Захід відбувся в будівлі Національної бібліотеки Фреда Сміта з вивчення спадщини Джорджа Вашингтона.

Володимир Зеленський в США
Володимир Зеленський в США
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба глави держави, інформує "ДС".

Виступаючи перед представниками провідних американських аналітичних центрів і журналістами, Зеленський зазначив, що його візит до США відбувається в особливий для України час – час великих викликів і можливостей.

Він зауважив, що за 30 років з моменту відновлення незалежності наша країна втратила чимало можливостей, оскільки політики постійно відкладали зміни "на завтра".

"Усі ці зміни відбуваються в умовах війни. Безпека залишається ключовим викликом для України. А повне відновлення суверенітету й територіальної цілісності України є ключовою метою", – наголосив він.

Президент зазначив, що попри всі труднощі й загрози Україна сьогодні є країною свободи, надії, руху лише вперед і розвитку. За його словами, нині немає жодної іншої країни, яка б проводила такі системні реформи в умовах збройного протистояння одній з найпотужніших армій у світі.

Як писала "ДС", під час візиту в США Володимир Зеленський заявив, що Україна хоче розбудувати Нормандський формат, тому запросила для участі в ньому Сполучені Штати. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua