• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський розповів деталі зустрічі з главою британської секретної служби МІ-6

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі в керівництвом Секретної служби розвідки Великобританії (МІ-6) обговорював питання боротьби з дезінформацією

Про це Зеленський сказав під час робочої поїздки в Одеську область, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"У нас була зустріч в офісі МI-6. На жаль, не всю інформацію я можу говорити. Тобто це державницькі справи… Зі всього обсягу питань із нашої довгої двогодинної зустрічі більшість становила інформація про допомогу й захист нашого суверенітету й територіальної цілісності. Деталі я не можу розповсюджувати", — зазначив президент.

Зеленський повідомив, що одна з тем, які обговорювалися на зустрічі, стосувалася протидії дезінформації і фейковим новинам.

"Якраз вони сказали, що у нас велика проблема з тим, що ЗМІ фінансуються не тільки українцями. Що в Україні, на жаль, багато з тих телеканалів, які ми з вами знаємо, фінансуються різними групами", — розповів глава держави.

Він зазначив, що питання захисту свободи і захисту інформації дуже важливі для безпеки держави, тому актуальним є створення незалежних ЗМІ.

Зеленський висловив надію, що журналісти будуть зберігати свій авторитет і, незважаючи на те, хто є власником того чи іншого ЗМІ, перевіряти інформацію.

"Мені здається, що головний зміст цієї професії – перевіряти інформацію й вільно оприлюднювати. І це правильно. Що стосується незалежних ЗМІ, я впевнений, що у нас багато незалежних журналістів. І ми завжди будемо підтримувати їхню свободу", — підсумував президент.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський під час інтервʼю ВВС дивно розсміявся і зааплодував у відповідь на питання про падіння його рейтингів.

    Реклама на dsnews.ua