• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський розповів про деструктивну позицію Росії в питанні відкриття КПВВ на Донбасі

Бажання України відкрити КПВВ на Донбасі наштовхується на деструктивну позицію Російської Федерації

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський розповів під час спільної пресконференції з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем за підсумками візиту на КПВВ "Щастя" в Луганській області.

Так, Зеленський подякував європейським партнерам України за допомогу у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

"У свою чергу Україна робить все можливе, щоб наші громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, відчували максимальну підтримку держави. Наші зусилля по будівництву цього КПВВ — КПВВ "Щастя" були спрямовані на те, щоб українці на тимчасово окупованих територіях зберігали надійні, зручні і безпечні канали зв'язку з Батьківщиною. на жаль, ці устремління української сторони наштовхуються на деструктивну позицію Російської Федерації ", — сказав він.

За словами президента, Росія, яка так давно наполягала на відкритті пункту пропуску "Щастя" продовжує блокувати роботу КПВВ. Зеленський також додав, що подібна ситуація спостерігається і в Золотому.

"Немає безперешкодного допуску гуманітарних організацій до постраждалому населенню та незаконно утримуваних осіб", — зазначив президент.

Він додав, що такий підхід є негуманним, неприйнятним і деструктивним.

Нагадаємо, в кінці лютого російські найманці, незважаючи на домовленості, знову відмовилися відкрити зі свого боку КПВВ "Щастя" і "Золоте" в Луганській області.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua