• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський розповів про спільні виклики для України та Ізраїлю

Реклама на dsnews.ua

Україна та Ізраїль зіштовхнулися із спільним викликами: як процвітати та досягати успіху в умовах воєнного конфлікту, питаннями кібербезпеки і подолання наслідків пандемії коронавірусу

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтервʼю для ізраїльського видання The Jerusalem Post, передає "ДС" з посиланням на повідомлення пресслужби голови держави.

«Ми знаємо, як важко крокувати до миру й наскільки він важливий для процвітання», – зауважив президент України. 

Володимир Зеленський наголосив, що Ізраїль відіграє важливу роль, підтримуючи Україну під час вирішення воєнного конфлікту на сході.

«Ми вдячні за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та сподіваємося на тісну взаємодію у цьому питанні», – зазначив глава держави.

Також, на переконання президента, як і весь світ, Україна та Ізраїль зіштовхнулися з проблемою дезінформації та пандемії. 

«Вважаю, що в плані кібервикликів Україні є чого повчитися в Ізраїлю, адже на сьогодні ви – серед лідерів, котрі досягли успіху на цьому шляху. Ми раді співпраці в подоланні викликів, обміну досвідом та взаємодії заради спільного процвітання», – сказав Президент.

Також Володимир Зеленський зазначив, що багато громадян Ізраїлю є вихідцями з України, і це, безумовно, відіграє важливу роль у хороших відносинах між двома країнами.

Крім того, він назвав три пріоритети українсько-ізраїльських взаємин.

«По-перше, я хотів би відновити нормальне рейсове сполучення та подорожі між нашими двома країнами, як тільки ситуація з COVID-19 дозволить нам це зробити. Я знаю, що багато паломників з нетерпінням чекають на можливість відвідати Умань пізніше в цьому році, і ми з нетерпінням чекаємо на них», – розповів глава держави. 

По-друге, на думку Володимира Зеленського, двом країнам потрібно посилити військову, розвідувальну та оборонну співпрацю.

«Ізраїльські технології та ноу-хау можуть відіграти важливу роль у захисті українських громадян», – зазначив він.

«По-третє, Ізраїль та Україна є лідерами в галузі інновацій та високих технологій. Ми повинні збільшити обмін та співпрацю між компаніями та дослідницькими центрами наших країн», – додав президент.

Нагадаємо, влада Ізраїлю представників поліції в Умань Черкаської області, куди прибули паломники для святкування Рош га-Шана.

Як повідомляла "ДС", раніше мер Умані Олександр Цебрій повідомив, що у шести хасидів, які проїхали у місто,  коронавірус.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі паломники, які приїхали до Умані на святкування єврейського Нового року до введення заборони на вʼїзд в Україну для іноземців,  тест на коронавірус.

Головний рабин України  прочан терміново зробити ПЛР-тести на коронавірус.

На час паломництва до Умані для хасидів з коронавірусом , а також спеціальний ізолятор для осіб, які контактували з хворими.

    Реклама на dsnews.ua