• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Зеленський сказав, завдяки чому російський ВПК тримається на плаву

Російський військово-промисловий комплекс працює завдяки зв'язкам з провідними країнами

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції в рамках візиту до Швейцарії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Україна розраховує на підтримку Швейцарії у глобальній роботі для блокування усіх схем обходу санкцій. Наразі ми бачимо, що російські ракети, які тероризують наші міста, інша зброя, яку вони використовують, робота їх ВПК базується на тіньових зв'язках з провідними країнами світу. У кожній російській ракеті — десятки компонентів, які створені компаніями з інших країн, зокрема і з Європи", — сказав він.

За словами президента, без такої електронно-компонентної бази російський терор був би значно меншим, адже виробництво ракет стало значно складнішим.

Він запросив Швейцарію до активної роботи з усіма партнерами та з міжнародною санкційною групою щодо тиску на Росію.

Зеленський також наголосив, що використати заарештовані активи Росії та пов'язаних з нею осіб — це не лише ефективно як покарання агресора, але й цілком справедливо.

"Той, хто розв'язав цю війну повинен сплатити найбільшу ціну за неї", — підкреслив Зеленський.

Зеленський наголосив, що усі разом повинні забезпечили відповідальність російських воєнних злочинців, а також військового та політичного керівництва Росії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua