• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський сказав, коли оберуть нового главу САП

Реклама на dsnews.ua

Новий керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде обраний в найближчі місяці

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції за підсумками саміту Україна-ЄС, який пройшов 6 жовтня в Брюсселі, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Глава держави підкреслив, що конкурс на посаду глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури може бути дуже великим.

"Вчора було перше засідання комісії під керівництвом генпрокурора. На ньому були присутні наші міжнародні партнери. Це буде великий конкурс, на ньому може бути кілька сотень людей. Але думаю, що в найближчі місяці новий незалежний голова САП буде обраний", — зазначив Зеленський.

Як писала "ДС", Верховна Рада на засіданні 17 вересня прийняла Постанову про обрання представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

З приводу складу представників і способу їх відбору раніше надійшли застереження від послів країн "Великої сімки" та Європарламенту.

Депутат Європарламенту від Німеччини Віола фон Крамон заявила, що непрозора процедура відбору глави САП може привести до втрати безвізового режиму України з Євросоюзом.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Європейський Союз підтвердив відсутність загрози скасування безвізового режиму між Україною та ЄС.

    Реклама на dsnews.ua