• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Зеленський скликає Раду, щоб затвердити Великий герб

Президент Володимир Зеленський ініціює позачергову сесію Верховної Ради України для затвердження Великого гербу України

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це РБК-Україна сказала заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"Так, президент уже надіслав листа до голови ВР з проханням скликати позачергову сесію і розглянути там законопроект про Великий герб. Комітет розглянув цей проект ще до завершення сесії парламенту, тому рішення комітету готове, він був схвалений, тому документ може виноситися в зал", — повідомила вона.

Нардеп допускає, що на засіданні запропонований президентом законопроект буде схвалений тільки у першому читанні, а не в цілому.

"В першому читанні достатньо 226 голосів, а в цілому — 300 голосів. Я думаю, що буде зрозуміло ближче до дня проведення, чи буде воно голосуватися в цілому, чи тільки в першому читанні", — пояснила вона.

Дату проведення має оголосити спікер парламенту, але очікується, що це буде 23 або 24 серпня, оскільки в ці дні вже планувалося засідання Ради.

Нагадаємо, текст законопроєкту "Про великий Державний Герб України" і зображення цього герба, який вніс президент Володимир Зеленський, зʼявилися на сайті ВРУ 29 червня.

Користувачі мережі звернули увагу на неправильне зображення лева на Великому гербі України, який запропонував Зеленський.

Комітет ВР пізніше підтримав запропонований президентом законопроєкт про великий Державний Герб України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua