• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Зеленський вимагає суттєвого прискорення постачання армії

Президент України Володимир Зеленський протягом вівторка, 30 квітня провів низку нарад щодо військових питань

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав у традиційному вечірньому зверненні, передає "ДС".

"Сьогодні було протягом дня багато нарад саме на військову тематику – щодо ситуації на фронті, наступальних дій окупанта і наших дій – і для того, щоб зірвати російські задуми, і для того, щоб досягти наших завдань. Була доповідь Головкома Олександра Сирського, ще окремо обговорили з міністром оборони Рустемом Умєровим постачання зброї і комунікацію з партнерами", — сказав президент.

Глава держави зазначив, що Україні потрібне суттєве прискорення постачання, а на фронті мають домінувати не російські авіабомби і штурмові дії, а українська ініціатива.

"Дуже розраховуємо на оперативність постачання від Сполучених Штатів – це постачання, яке має відчуватись у знищеній логістиці окупанта, у їхньому страху базуватися будь-де на окупованій території, а також у нашій силі – у силі, що має показати себе і на Покровському напрямку, і Курахівському, Сіверському, Лиманському, Купʼянському… На півдні держави. Всюди, де Росія тисне й де ми її маємо витиснути. І також усюди, де можуть бути нові ударні загрози", — пояснює Володимир Зеленський.

Також президент повідомив про доповідь прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. З ним обговорили й деталі щодо постачання зброї. Зеленський також подякував Прем’єр-міністру Чехії за пришвидшення реалізації артилерійської ініціативи.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно щонайменше сім систем ППО Patriot і закликав партнерів не втрачати час, щоб дати Росії "сигнал рішучості".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua