• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський в компанії Єрмака відвідав центр підготовки Сухопутних військ ЗСУ "Десна" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У День Сухопутних військ України президент Володимир Зеленський ознайомився з роботою центру підготовки 169-го навчального центру "Десна" імені князя Ярослава Мудрого

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Відзначається, що центр також відвідали керівник Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони Андрій Таран, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.

"Сухопутні війська роблять дуже багато для захисту територіальної цілісності та суверенітету України. Тому якісні та сучасні умови підготовки українських військових надзвичайно важливі", — зазначив президент.

Так, Зеленський оглянув тренажер для підготовки водіїв, фахівців військ ППО.

Відзначається, що навчання проводяться на тренажерному комплексі ЗУ-23-2 у вигляді півсфери, який відтворює бойові дії ідентичні реальним. На сьогодні це єдиний тренажер такого рівня в ЗСУ.

Крім того, президент ознайомився з системою підготовки танкістів. Зокрема, він переглянув навчання в класі динамічних тренажерів на базі віртуального простору бою (VBS3), підготовку операторів танкових екіпажів і екіпажів танків в класі управління боєм, який поєднує одночасну дію кількох танкових екіпажів.

Також Зеленський оглянув інфраструктуру школи з підготовки снайперів. Зокрема, модульне містечко, класи, зразки снайперської зброї в навчальному корпусі.

Крім іншого, в суботу відбулося відкриття памʼятної стели на території Центру командування Сухопутних військ в Києві.

169-й навчальний центр "Десна" складається з механізованого, танкового і зенітно-ракетного артилерійських полків, автомобільного і ремонтно-відновлювального батальйонів, двох навчальних центрів (197-й центр підготовки сержантського складу та 205-й центр тактичної медицини) та школи підготовки снайперів.

    Реклама на dsnews.ua