• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський у Луцьку реалізував свою мрію з 200-гривневою купюрою (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Володимир Зеленський під час візиту в Луцьк особисто переконався в схожості зображення на 200-гривневій купюрі з реальністю. Користувачі Facebook висміяли чергове селфи глави держави

Своєю радістю глава держави сьогодні поділився у себе в Facebook, передає "ДС".

"Схоже? Позаду мене - в'їзна вежа Луцького замку, та сама, що на нашій 200-гривневій купюрі. Завжди мріяв порівняти малюнок з реальністю. У замку відчув дух історії і волинських легенд", - прокоментував Зеленський.

Він також опублікував відповідне фото.

Користувачі соцмережі висміяли "президентські мрії", розкритикувавши Зеленського за любов до селфи.

"Проголосували за зірку селфи. Тепер ходимо всі в масках і заробляємо копійки, при цьому боїмося, що в будь-який момент можемо втратити роботу через карантин. Браво Володя! Так тримати!" - обурився користувач Timur Nasirov.

"Так, схоже, у вас проблем зовсім немає. В Луганській області 3 села згоріло, люди загинули, тому що ДСНС не загасила вчасно лісові пожежі. А ви розважаєтесь", - поскаржився Сергій Кіш.

"Це ті гроші, за які сьогодні нічого не купиш за вас, президент Зеленський! Це ті гроші, які за Вас скоро стануть фантиками, бо як Ви ведете країну до дефолту!" - висловився Артем Багіров.

"Таке відчуття, що ви перший раз побачили Україну. Рада, коли хтось радіє... а нам дитячі опіки затримали до кінця місяця... не знаю, як чотирьом дітям пояснити, що три тижні будемо їсти абрикоси. Гарного відпочинку", - з іронією прокоментувала Ірина Бурлаева.

    Реклама на dsnews.ua