• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський вибухнув монологом про рівноправність, відповідаючи на запитання про Путіна

Президент Володимир Зеленський не переймається особистим ставленням до нього з боку президента РФ Володимира Путіна, однак переймається ставленням господаря Кремля до України загалом

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив в інтервʼю французькій авторитетній газеті Le Figaro, інформує "ДС".

Розмова з журналістами відбулася 13 квітня у Києві, йдеться у повідомленні на сайті глави держави, де представлена розшифровка інтервʼю.

"Що він (Путін, — прим. "ДС") думає про мене? Чесно кажучи, я не знаю. Я представляю Україну, і для мене дуже важливо, що він думає про мою країну. І я це кореспондую на себе", — сказав Зеленський.

Він переконаний, що російський президент не очікував його появи на політичній арені. "Тому що я – про рівноправність в усьому. Про рівноправність духу, рівноправність відносин. Я поважаю людину й не дивлюся на неї зверху вниз, але й не готовий знизу вгору дивитися. Тому що я – президент незалежної країни, я її представляю. І для мене не важлива кількість населення. Я – про рівні права. Окупована наша територія, підтримка бойовиків – це не рівноправність. Тут зайшли на нашу територію. Тут до мене в квартиру зайшли якісь гості, яких я точно не запрошував", — заявив Зеленський.

Зауважимо, що таку розлогу відповідь український президент надав на питання, яке звучало так: "Як ви вважаєте, якої думки про вас Путін?"

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про те, що він відправляв запит на телефонну розмову з російським колегою Володимиром Путіним, однак отримав відмову.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua