• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Зеленський відповів, чого чекає від можливого президентства Трампа

Президент України Володимир Зеленський оцінив наслідки можливого обрання Дональда Трампа на другий термін президента в Сполучених Штатах Америки

Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав в інтерв'ю італійському телеканалу RAI, передає "ДС".

У президента України запитали, якщо в США на виборах президента буде проголосовано за Дональда Трампа, чи має він побоювання, що може відбутися крок назад та зміниться рівень допомоги для України.

"Ми з вами живемо в такій сучасності, на жаль, де кожного дня є якісь зміни. І ми повинні розуміти, що всередині держави, коли відбувається вибори, чи то Європи, чи то Сполучені Штати, ми не маємо впливу на це. І це правильно. Це питання всередині тих чи інших держав. І ми повинні знаходити можливості працювати разом.

В час війни це для нас може бути вирішальними, якщо буде послаблення допомоги з боку Сполучених Штатів. Я б хотів би вірити і сподіватися, якщо будуть зміни в керівництві держави, Сполучених Штатів, що це не буде мати вплив", — сказав глава держави.

Водночас, Зеленський звернув увагу, що іноді на виборах люди щось говорять, а потім діють стримано.

"Не обов'язково те, що вони говорять, потім відбувається. Буває і так. Я дуже вірю, що ті радикальні голоси Республіканської партії – там не всі радикальні – там багато людей, які підтримують Україну. Так ось, ті деякі радикальні голоси не будуть започатковувати новий геополітичний перерозподіл.

Тому що якщо вони приходять до влади – я ще раз говорю, що це вибір народу США – але якщо вони приходять і вони хочуть послабити допомогу Україні, це й буде новий геополітичний перерозподіл. Тому що Путін прорве нашу оборону і піде далі. І він так просто не зупиниться", — переконаний Зеленський.

Як писала "ДС", керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов не вважає колишнього президента США Дональда Трампа прихильником російського диктатора Володимира Путіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua