• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Коронавірусний" Зеленський відправив перший "відосик" з "Феофанії": як почувається

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський, який лікується від коронавірусу у державній київській лікарні "Феофанія" для хворих на COVID-19, почувається добре, перебуває на самоізоляції та працює

Про це він розповів у відеозверненні із клініки, передає "ДС".

"Як ви знаєте, COVID-19, на жаль, не оминув і мене, але я відчуваю себе добре. Спасибі. Думаю, великою заслугою є саме ваша підтримка, ваші теплі слова, побажання швидкого одужання. Спасибі за це кожному з вас", — заявив Зеленський.

Він нагадав, що знаходиться на самоізоляції третій день, але, за словами Зеленського, він "не самоізолювався від роботи".

"Виконую свої обовʼязки. Всі органи державної влади, вважаю, працюють в нормальному режимі і всі ці дні в онлайні у мене проходять наради, важливі переговори, дзвінки, робота в цілому і особисті навіть ось такі теплі зустрічі, як з вами зараз", — заявив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, зараз знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія".

За даними ЗМІ, мінімальна вартість перебування в палаті державної київської лікарні "Феофанія" для хворих на COVID-19 становить мінімум 7800 гривень на добу.

    Реклама на dsnews.ua