• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Зеленський відреагував на звіряче побиття молодого українця в центрі Парижа

Реклама на dsnews.ua

Україна вимагає знайти і покарати всіх, хто брав участь в жорстокому побитті 14-річного підлітка на імʼя Юрій в центрі Парижа

Про це сьогодні, 25 січня, повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"Те, що не відпускає. Напад, який шокує своєю дикістю, варварством, ненавистю. Ще 15 січня у Парижі жорстоко побили нашого хлопця – українця, підлітка. Хто це зробив? Судячи з відео, такі ж підлітки або трохи старші. Десять на одного. У них була арматура, холодна зброя. І в них була мета – вбивати, калічити, нівечити. Юрій з друзями повертався зі школи, коли на них напали", — написав Зеленський у Facebook.

За даними президента, побитий хлопець знаходиться у лікарні у важкому стані з численними травмами, а лікарі досі "стараються бути дуже обережними у своїх прогнозах, але є підстави сподіватися, що він одужає".

"Знайти й покарати нападників. Це навіть не просто наша вимога, це питання цивілізованості. У будь-якій країні такий напад заслуговує на жорстку реакцію держави. Посольство України у Франції залучене до цієї ситуації. Українська держава зробить усе, щоб Юрій та його родина отримали необхідну допомогу, а розслідування – необхідні стимули. Вже маємо жорстку реакцію міністра внутрішніх справ Франції Жеральда Дарманена та мера Парижа Анн Ідальго. Нападники абсолютно точно повинні опинитися у в’язниці", — додав Зеленський.

Як писала "ДС", 15 січня у центрі Парижа в районі Ейфелевої вежі невідомі, озброєні палицями й ножами, напали на групу студентів біля торгового центру. Найбільше постраждав 14-річний українець на імʼя Юрій, він зазнав чисельних травм. Деякі французькі ЗМІ припустили, що напад став результатом ворожнечі двох підліткових угруповань.

    Реклама на dsnews.ua