• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський відвідав "місто майбутнього" в ОАЕ і домовився розвивати інновації

Президент Володимир Зеленський в рамках візиту в Абу-Дабі (ОАЕ) ознайомився з проектом інноваційного міста "Масдар-Сіті"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Під час відвідування "міста майбутнього" Зеленський ознайомився з особливостями реалізації концепції міста з нульовим забрудненням СО2 і повним циклом переробки відходів.

"Інновації, технології – це майбутнє. Це новий комерційний ринок для взаємної співпраці, який створюється для збереження майбутнього. Нас дуже цікавить досвід Обʼєднаних Арабських Еміратів, які поширили ці технології й на інші країни", — зазначив президент.

Зеленський ознайомився з проектами енергетичної компанії "Масдар", яка є інвестором і оператором проектів в галузі відновлюваних джерел енергії та сталого розвитку міст.

Зеленський також відвідав Університет штучного інтелекту імені наслідного принца Абу-Дабі Мухаммада бін Заїда Аль Нахайяна, де зустрівся з керівництвом провідних еміратських компаній, що працюють в сфері високих технологій. За результатами зустрічей було досягнуто домовленості про посилення двостороннього співробітництва в галузі біотехнологій, кібербезпеки, IT і штучного інтелекту.

Як писала «ДС», президент України Володимир Зеленський 13 лютого зі своєю дружиною вирушив з офіційним візитом до Обʼєднаних Арабських Еміратів, де проведе переговори з наслідним принцом Абу-Дабі і іншими першими особами країни.

Український лідер в інтервʼю інформагентству WАМ заявив, що Україна візьме участь у всесвітній виставці "Експо-2020" в Дубаї, де буде представлена на високому рівні, а також назвав ОАЕ ключовим партнером України на Близькому Сході.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua