• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Зеленський виключив відновлення ядерного арсеналу України

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що питання про використання положень Будапештського меморандуму, який включений в президентський опитування, не передбачає відновлення ядерного потенціалу України

Про це він сказав в інтервʼю "Осінь-2020: перемоги і виклики" чотирьом українським телеканалам.

Щодо наступних дій української влади у разі схвалення громадянами можливості використання положень Будапештського меморандуму для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України Володимир Зеленський зазначив, що поки не може розкривати подробиць.

"Я сьогодні займаюся тим, щоб повністю відродити державу Україна – самостійну, обороноздатну. Тому в нас невипадково з’являються військово-морські бази. Невипадково я підписую стратегічні договори, яких не було й близько у держави Україна. Я підписую з Великою Британією, з Туреччиною. Я хочу ще з деякими країнами це зробити", — розповів він.

У той же час глава держави уточнив, що не йдеться про можливість відновлення ядерного потенціалу України.

"Ми говоримо про те, що всі повинні виконувати свої домовленості. В іншому разі ми з вами будемо не «за столом», як кажуть у європейських країнах, а будемо постійно людьми, які просять дати ще кредит, дати катер, дати ще бронежилет, дати ще маски, коли в нас COVID-19", — зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. Серед питань — Чи підтримуєте ви використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?.

    Реклама на dsnews.ua