• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський вимагає "прискоритися" з добудовою приймальних відділень екстреної медичної допомоги

Реклама на dsnews.ua

Незважаючи на те, що вже готова половина з 210 обіцяних приймальних відділень екстреної медичної допомоги, які будують за ініціативою президента України Володимира Зеленського, необхідно добудувати всі з них якомога швидше

Про це Зеленський заявив на селекторній нараді у відповідь на слова міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, передає "ДС" з посиланням Офіс президента.

"Знаю, що через епідемію будівництво почалося значно пізніше запланованого, і друга половина відділень вже має завершену проєктну документацію. Але вважаю, що треба прискоритися, наскільки це можливо. Ці відділення — не просто проєкти будівництва. Це життя і здоров'я наших людей", — сказав Зеленський.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що зараз для хворих на COVID-19 виділено понад 63 тис. ліжок, понад 35 тис. з них підключені до кисню. Зайнято такими пацієнтами більш 27 тис. ліжок. Також триває вдосконалення процесу маршрутизації хворих, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Нагадаємо, також на нараді Зеленському доповіли, що працівники поліції за тиждень склали 14 тис. протоколів за порушення маскового режиму в громадських місцях

    Реклама на dsnews.ua