• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський вирішив влаштувати на виборах міні-референдум і підготував українцям 5 питань (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах

Звернення Володимира Зеленського
Звернення Володимира Зеленського
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відеозвернення сьогодні зʼявилося на його Telegram-каналі, інформує "ДС".

"25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих питань. 5 питань, які нам раніше ніхто ніколи не ставив. 5 питань, щоб дізнатися саме твою думку!" — йдеться у коментарі до відеоролика.

Зеленський у своєму відео звертається до кожного окремого виборця "на ти", апелюючи до того, що саме він (ти) разом з ним писав його передвиборчу програму, "щоб втілювати те, що дійсно потрібно саме тобі".

"Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: а що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Бо буде так, як вирішиш ти", – заявив глава держави.

Звернення Володимира Зеленського

Також він закликав громадян взяти участь у голосуванні на місцевих виборах. Втім, жодних подробиць про такий собі "міні-референдум" ані сам Зеленський, ані його пресслужба не повідомили. Наразі невідомо, які питання будуть ставитися виборцям і як все це буде організовано.

Разом з тим, як стало відомо "ДС" з власних джерел, ОПУ активно розсилає згадане вище відеозвернення президента українським телеканалам для трансляції. Вони припускають, що це робиться для того, щоб підвищити явку на виборах.

Нагадаємо, на початку вересня члени профільного комітету Верховної Ради підтримали поправки до закону про ЦВК, який дозволяє провести всеукраїнське опитування (референдум) одночасно з місцевими виборами. Перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук допустив можливість винесення на всеукраїнський референдум закону про особливий статус Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua