• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський висловив своє ставлення до державних службовців

Президент Володимир Зеленський привітав державних службовців України з їхнім професійним святом

Реклама на dsnews.ua

Він зазначив, що в основі будь-якої державної системи завжди знаходяться люди, "які виконують закони", інформує "ДС".

"Люди, які впроваджують державні рішення. Люди, які своєю працею поєднують сотні установ та організацій, структур і управлінь у єдиний організм, який і є нашою державою. Сьогодні ми відзначаємо професійне свято цих українців – День державної служби.

Фаховість, сумлінність, патріотичність, пріоритет суспільних інтересів – це те, чого ми незмінно очікуємо від державних службовців. Але є й інші вимоги до них, про які говорять дещо менше, хоча у поєднанні саме з ними забезпечується найбільша ефективність державної служби та її здатність бути сучасною.

Це – клієнтоорієнтованість. Погодьтеся, звучить трохи незвично в контексті державної служби. Але так має бути. Оскільки державні службовці працюють не для себе, а для людей. А ще – технологічність. Тобто вміння працювати не просто з папірцями, а з сервісами, додатками та алгоритмами", — написав Зеленський у себе в Telegram.

Разом з тим президент зауважив, що "економіка та суспільне життя прогресують у наш час дуже швидко", тому "державна система повинна не лише встигати за цими змінами, а подекуди – бути лідером у них".

"А отже, потрібні й нові діджитал-проекти для управління людьми та процесами в державних органах. Сучасні інструменти рівного доступу та належні умови роботи на державній службі. Якісні навчальні програми для професійного розвитку державних службовців. 

Обовʼязково – чесний та прозорий конкурсний відбір на державні посади. Обовʼязково – реформа системи оплати праці держслужбовців. Обовʼязково – забезпечення таких відносин між людьми у державних структурах, які дають змогу зберегти талановитих особистостей на службі в держави.

Зрозуміло, що треба ще багато чого зробити для якісної трансформації державної служби в Україні. Але що в нас уже є – то це люди, які вкладають свій професійний потенціал, інтелект та емоції в те, щоб наша держава досягала справжніх успіхів", — зазначив Зеленський. 

"Вітаємо сьогодні всіх наших державних службовців – сумлінних і сучасних, орієнтованих на інтереси суспільства та здатних навчатися. Наснаги вам у роботі! Та тільки найкращих фахівців – у колеги! Зі святом!" — додав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua