• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський визначив правила оборонних закупівель

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про оборонних закупівель", які Верховна Рада прийняла 17 липня

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Документ визначає загальні правові засади планування, порядок формування обсягів та особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки й оборони.

Законом також визначається порядок здійснення державного та демократичного цивільного контролю у сфері оборонних закупівель.

Метою закону є визначення правових засад для забезпечення матеріально-технічних і наукових потреб сектору безпеки й оборони держави шляхом ефективного та прозорого здійснення оборонних закупівель із дотриманням заходів захисту національних інтересів. Документ спрямований на створення конкурентного середовища, запобігання корупції у сфері оборонних закупівель, розвиток добросовісної конкуренції, а також забезпечення ефективного та прозорого планування, реалізації та контролю за здійсненням оборонних закупівель.

Крім того, закон передбачає гармонізацію законодавства України у сфері оборонних закупівель з положеннями Директиви 2009/81/ЄС згідно з Угодою про асоціацію та угоди з Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами.

    Реклама на dsnews.ua