• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський влаштував "перформанс" з листуванням щодо справи Шеремета (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський, відповідаючи під час пресконференції на запитання щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, заявив, що спілкується з однією з обвинувачуваних — Яною Дугар

Реклама на dsnews.ua

Глава держави навіть продемонстрував SMS-листування з нею, інформує кореспондент "ДС".

Втім. побачити зміст листування Зеленського з Дугар пощастило лише одному журналісту. Ним став представник проросійського телеканалу "НАШ" Максим Назаров. Як відомо, телеканал "НАШ" належить одіозному екснардепу Євгену Мураєву.

Після запитання журналістки про те, чи понесе влада відповідальність, якщо суд підтвердить невинуватість фігурантів "справи Шеремета" (Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугар), Зеленський відповів, що не має права втручатися в судову і правоохоронну систему. Разом з тим, за словами президента, він особисто стежить за цією справою і навіть переписується з Яною Дугар.

Після цього з залу пролунало питання від Максима Назарова про деталі цих листувань. На це Зеленський запросив ведучого на сцену і показав приватні повідомлення у себе в телефоні. Повний текст повідомлень не озвучували, але представник проросійського каналу зазначив, що останні повідомлення від Зеленського Яні Дугар було "Дякую". Вона ж йому надіслала "смайлик".

"Це секрет, але я вам покажу. Ви ж сказали… Зараз… Я в цілому відкрита людина…Не треба казати… Останнє слово — "Дякую", — сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що якщо фігурантів справи про вбивство Шеремета звинувачують незаконно, то у нього "буде розмова з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua