• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський зустрівся з випускниками, які набрали максимальні бали на ЗНО (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти, які набрали найбільшу кількість балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

Зеленський зазначив, що ознайомився з інформацією про успішність кожного з присутніх та їх результатами ЗНО.

"Дуже пишаюся, що є такі дорослі, талановиті випускники і випускниці. Ви молодці. Тому я із задоволенням хотів з вами поспілкуватися, привітати вас. Одна надія на таких, як ви. Тому що нове покоління — це не просто молоді люди, а освічені люди, носії знань", — сказав президент.

Глава держави звернув увагу на те, що серед учасників зустрічі — випускники шкіл з різних регіонів, що свідчить про якісну освіту в різних куточках країни.

"Це дуже круто, що є (випускники. — Ред.) з усієї України. Це говорить про те, що стереотип, що тільки в столицях розумні, — є помилковим. Зараз ми бачимо свідчення цього", — зауважив Зеленський.

Крім того, він зазначив, що успішність учнів залежить не тільки від їхньої працьовитості та наполегливості, але і від їх батьків, вчителів та репетиторів.

Особливий акцент у розмові був зроблений на розвитку науки і наукової діяльності в Україні. Діти відзначили, що після отримання освіти багато хотіли б продовжити навчання на Батьківщині.

Президент погодився з тим, що держава повинна докладати зусилля для сталого розвитку різних галузей економіки та напрямів суспільної діяльності, а не робити це тільки тоді, коли в цьому з'являється необхідність, як, наприклад, модернізація армії фактично під час війни, забезпечення системи охорони здоров'я в розпал епідемії коронавіруса.

"Ми повинні на державному рівні це робити, щоб умовити вас не їхати. Ми повинні робити все, щоб дійсно були такі економічні умови, щоб ви могли тут залишитися і знайти хорошу роботу — і не тільки в Києві", — підкреслив Зеленський.

На згадку про зустріч учні отримали від глави держави та в. о. міністра освіти президентський годинник і річний безлімітний абонемент на відвідування "Музею науки Малої академії наук України", який у вересні почне роботу на території ВДНГ.

Нагадаємо, кількість учасників ЗНО, які отримали за тести максимально можливі 200 балів, цього року склало 447 осіб — майже вдвічі більше, ніж в 2019-м.

    Реклама на dsnews.ua