• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Зеленський ввів санкції проти засновників банку в окупованому Криму

Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО від 18 червня 2021 року про введення санкцій проти росіян, які започаткували банк в окупованому Криму

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу президента, передає "ДС".

"Запровадити в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року" Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається)", — йдеться в указі.

З пропозицією запровадити санкції відносно трьох фізичних осіб РФ на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) виступив Національний банк України. Ініціатива НБУ була підтримана.

В додаток №1 до рішення засідання РНБО включені три людини: двоє росіян і один уродженець Сімферополя.

Росіяни — Олександр Анненков і Лідія Анненкова — є засновниками акціонерного товариства "Севастопольський морський банк".

Уродженець Сімферополя — Роман Святий — судовий пристав-виконавець так званого управління федеральної служби судових виконавців в окупованому Криму.

Відносно них санкції введені на три роки, в тому числі:

  • блокування активів;
  • заборона на участь в приватизації та оренди державного майна;
  • відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних країн, включаючи інші заборони на вʼїзд в Україну.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про санкції проти російських банків. У списку санкцій потрапили десятки банківських установ, зокрема, Ощадбанк і ВТБ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua