• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський взяв участь у церемонії складання присяги суддями

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистій церемонії складення присяги новопризначеними суддями, яка відбулася в Українському домі

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

Зеленський привітав суддів з прийняттям присяги і нагадав, що сьогодні в Україні також відзначають професійне свято — День працівників суду, який був введений указом президента 20 років тому.

Глава держави підкреслив, що статус судді — почесний, але водночас дуже відповідальний і важливий. Президент зазначив, що попереду суддів чекає багато складної і часто невдячної роботи, адже у кожної сторони судового процесу — своє бачення справедливості.

"Ваша місія — бути вартовими об'єктивності, неупередженості, чесності, верховенства права і рівності всіх перед законом. І я вірю, що саме ці принципи ви будете захищати завжди під час юридичних "битв" сторін у правовому полі", — сказав Зеленський.

Президент побажав новим суддям успіхів у роботі в ім'я правосуддя, справедливості та на благо України.

"Бажаю кожному завдяки щоденній і копіткій роботі, професійним якостям і людським принципам зміцнювати рівень довіри громадян України до судової системи і завжди відповідати високому званню "суддя" і такому поважному зверненню "Ваша честь", — резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, ввечері у вівторок, 15 грудня, відбудеться засідання фракції "Слуга народу", на якому будуть обговорюватися кадрові питання. Очікується, що на засідання прийде і президент Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua