• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Зеленський закликав Дубінського вийти з фракції, але отримав відмову, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський просив народного депутат від "Слуги народу" Олександра Дубінського, проти якого США ввели санкції, вийти з фракції, однак нардеп відмовився

Про це повідомило джерело в "Слузі народу", передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Зеленський заявив, що Дубінський має піти з фракції, щоб не підставляти "Слугу народу" під удар і зазначив, що попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той не ліз в тему плівок і не зв'язувався з нардепом Андрієм Деркачем, оскільки той — агент ФСБ.

Також президент нагадав, що Дубинський "розколював фракцію весь час", і його "журналістська діяльність" під час депутатства знижувала рейтинг та імідж фракції.

Співрозмовник зазначає, що за Дубінського заступився Максим Бужанський, заявивши, що фракція має своїх депутатів підтримувати. На це Зеленський відповів, що вони саботували багато законопроєктів, натякнувши, щоб не апелювали до командної роботи.

Також джерело розповідає, що Дубінський кричав, що нардеп Анастасія Радіна нібито зрадила Україну, працює на іноземні спецслужби, а "шабунята і соросята" його обмовили і ввели Зеленського в оману.

Президент на це заборонив нардепу прикриватися ним, а звинувачення Дубінського в сторону Центру протидії корупції назвав "дитячими", додавши, що "це не гілка влади, а громадська організація, щоб її критикувати". Також Зеленський порадив Дубінському утриматися від виправдань.

Як писала "ДС", 11 січня Мінфін США вніс до списку санкцій сімох громадян України, серед яких і народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Олександр Дубінський відкинув звинувачення у втручанні у виборчий процес в США. Дубінський наголосив, що його позиція є незалежною і пов'язана "з відстоюванням інтересів українського народу".

    Реклама на dsnews.ua