• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський запевнив Росію, що "українці не віддадуть своєї свободи ніколи"

Українці будуть захищати свою землю і людей за будь-яких обставин і від будь-яких посягань, зокрема і з боку Росії

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський повідомив у інтервʼю La Repubblica, переклад якого наведено Офісом президента, передає "ДС".

"Українці не віддадуть своєї свободи ніколи. Тим часом у Москві вже можуть відкривати музей із колекцією різноманітних засуджень. Безперечно, ми вдячні за надану підтримку, але колективних зусиль поки не вистачає, щоби повернути російську сторону не тільки до прогнозованої політики, яка була би заснована на повазі до міжнародного права та до держав-сусідів, а й просто до змістовних переговорів щодо миру на сході України", – зазначив він. 

Президент додав, що Росія використовує свої війська біля кордонів України для шантажу західних держав. Він зауважив, що Україна за 8 років війни готова вже до будь-яких сценаріїв, але навряд це можна сказати про інші країни Європи. 

"Наприклад, Німеччина нещодавно завадила нам у постачанні по лінії НАТО протидронних рушниць і протиснайперських систем, які є виключно оборонними інструментами. Невже ми на восьмому році війни не маємо на них права? Очевидно, що маємо. Будь-яка демократична держава, яка захищається від агресії, повинна мати право на придбання подібних оборонних інструментів. Але у деяких столицях усе ще перемагає страх", – вважає президент України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua