• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський записав "відосик" про "хороше": пожалівся на "зраду" у теленовинах

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський, який подолав коронавірус, записав новий відеоблог, де запропонував обговорити досягнення чинної української влади

Нову серію відеоблогу глави держави у Youtube опублікував Офіс президента України, передає "ДС".

«Я щасливий повернутися до роботи у звичному режимі… Поки теленовини продовжують мовчати про хороше, бо впадуть рейтинги, і продовжують продавати вам жахіття, зраду та ненависть, я продовжую розповідати про нашу роботу та перемоги України без посередників, без маніпуляцій, але з антитілами проти COVID-19 та проти брехні», — сказав Зеленський.

Зеленський також подякував всім за підтримку під час його знаходження на лікарняному.

"Виявилось, що в 2020 році щастя може приносити таке незвичне поєднання чотирьох слів: "РНК-збудника не виявлено". Простою мовою це означає, що мій тест на COVID-19 негативний. Всім дякую за підтримку", — сказав президент.

Нагадаємо, у цьому відеоблозі Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Крім того, компенсації отримають і звільнені наймані працівники.

Також, за словами президента, підприємцям першої групи при посиленні карантинних заходів забезпечать податкові канікули, а громадянам з податковим боргом до 3060 грн його пробачать.

    Реклама на dsnews.ua