• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський заявив, що за його каденції думають про виживання, а не про щастя

Президент Володимир Зеленський заявив, що два роки тому люди думали про щастя, а зараз — про виживання

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив під час участі у дискусії YES Brainstorming, інформує "ДС".

"Два роки тому говорили про щастя, а зараз — про виживання. Лише за два роки змінилося фундаментальне і базове поняття, таке як щастя. І щастя зразка 2021 року, і щастя 2019 року різні… Можна сказати як велосипед і Tesla", — сказав він.

Зеленський нагадав, як у вересні 2019 року вдалося визволити з полону українських моряків і політвʼязнів.

"Коли наші хлопці ступили на землю, кілька людей зустрічали їх в аеропорту. Були рідні, журналісти, чиновники — всі плакали, обнімалися і цілувалися. Ніхто не дотримувався дистанції, не носив маску, не здавав після прильоту ПЛР-тести, не знав такого слова, як локдаун", — зазначив президент.

За словами глави держави, тоді це і було щастя, але зараз воно дещо змінилося.

"Ми не знали як усе зміниться за рік … Щастя — це коли немає температури, бабусі не треба ШВЛ. Щастя — просто вийти з квартири, піти в кафе, кіно чи перукарню", — сказав він.

Президент спрогнозував, що нові віруси зʼявлятимуться щороку, як айфони, а вакцини і ліки допомагають тільки проти окремого вірусу.

"У маленьких країнах дуже мало шансів вижити, якщо світ зіткнеться з дуже великими проблемами. Це показав коронавірус", — підкреслив Зеленський.

Глава держави додав, що у світі може бути катастрофа, якщо не будуть зроблені відповідні висновки, оскільки, якщо кожен сам за себе, то зрештою будуть усі проти всіх.

Нагадаємо, на цьому ж заході Зеленський заявив, що Україна є діджитал-столицею Європи. На думку президента, наша країна найпотужніша в цьому питанні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua