• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Зеленський заявив, що російським окупантам не вдалося реалізувати Харківську операцію (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський назвав дуже вагомим результатом те, що росіянам не вдалося реалізувати Харківську операцію

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому зверненні президента, передає "ДС".

"Говорив сьогодні з головкомом – загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат – те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину. Напрямок – посилено. І буде ще посилено. Була доповідь і щодо донецьких напрямків, де найбільш важко", — сказав глава держави.

Зеленський також підкреслив, що ведеться робота над тим, щоб забезпечити більше резервів українській армії.

"Зараз завдяки перемовинам і зустрічам у Франції ми маємо нові рішення для української оборони – від Франції та Сполучених Штатів. Дякую, друзі! Є прогрес і по артилерії, включно з виробництвом в Україні снарядів калібру 155, готуємо нову виробничу платформу. Буде також більше можливостей у нашої бойової авіації та РЕБ. Дякую Франції та Еммануелю особисто за його ініціативу та підтримку наших пропозицій щодо тренування наших воїнів і забезпечення бригад. Разом ми готуємо нову системну основу для тренування підрозділів української армії", – сказав президент.

Він також заявив, що "вже є домовленості з партнерами щодо додаткових систем ППО для України, і деякі із цих рішень спрацюють більш оперативно, а частина – ближче до осені".

Президент додав, що "вже майже підготовлені й нові безпекові угоди для України", однак не уточнив, із якими країнами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua