• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський змінив начальника Генштабу, командирів ООС і ДШВ

Президент Володимир Зеленський призначив нового керівника Генерального штабу ЗСУ, командувачів Об'єднаних Сил і Десантно-штурмових військ

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Так, Зеленський звільнив начальника Генштабу ЗСУ Сергія Корнійчука, командувача Десантно-штурмовими військами Євгеніяа Мойсюка і командувача Обʼєднаних сил Володимира Кравченка.

Новим начальником Генштабу ЗСУ призначений Сергій Шаптала, а Командувачем обʼєднаних сил — Олександр Павлюк.

Глава держави звернув увагу командирів усіх рівнів в структурах сфери оборони і безпеки на необхідності активізувати виконання завдань з модернізації нашої армії і стовідсоткової підготовки військовослужбовців до захисту України в умовах сучасної війни.

"Зараз у світі відбувається стрімка трансформація сил і засобів для ведення війни. Наші військові мають бути готові до максимально ефективного виконання завдань у будь-яких умовах", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, вчора Руслан Хомчак покинув посаду головнокомандувача ЗСУ за рішенням президента Володимира Зеленського. Його місце зайняв генерал-майор Валерій Залужний. У 2018-2019 роках він був начальником Обʼєднаного оперативного штабу ЗСУ — першим заступником командувача Обʼєднаних сил.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua