• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський звільнив переселенців з Донбасу і Криму від сплати туристичного збору

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон про звільнення внутрішньо переміщених осіб від сплати туристичного збору за проживання у тимчасових приміщеннях

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Так, закон № 905-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих умов надання пільг із сплати туристичного збору та податку на нерухоме майно" Верховна Рада прийняла 17 вересня 2020 року.

Закон визначає право внутрішньо переміщених осіб не платити туристичний збір за тимчасове проживання в місцях, зазначених у довідці про взяття на облік ВПО.

Також, згідно з документом, не враховуватимуться під час обчислення бази оподаткування фізичних осіб податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території обʼєкти нерухомості, які наразі не є обʼєктом оподаткування.

В Офісі президента додали, що закон зменшить негативні наслідки збройного конфлікту і тимчасової окупації територій для внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляла "ДС", в Міністерстві з розвитку Далекого Сходу і Арктики Росії запропонували безкоштовно видавати росіянам, а також переселенцям, в тому числі і з Донбасу, ділянки в Арктичній зоні розміром до одного гектара.

    Реклама на dsnews.ua