• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Вшанування" Зеленського полеглих у Другій світовій війні викликало роздратування у соцмережі

Президент Володимир Зеленський вшанував пам’ять полеглих у Другій світовій війні з нагоди 76-ої річниці вигнання з України нацистських і фашистських загарбників

Вінок від Зеленського
Вінок від Зеленського
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні повідомила пресслужба глави держави, зокрема на сторінці Офісу президента у Facebook, інформує "ДС".

"У 76-ту річницю вигнання з України нацистських загарбників президент Володимир Зеленський вшанував пам’ять полеглих у Другій світовій війні", — йдеться у повідомленні.

Також пресслужба ОПУ оприлюднила цитату Зеленського з приводу Дня визволення України від фашистів: "Україна завжди пам’ятатиме тих, хто віддав своє життя, звільняючи нашу землю від загарбників. За мир українці заплатили надзвичайно високу ціну, і найвищою шаною добрій пам’яті полеглих є наша з вами відданість справі збереження миру". 

"Від імені президента України було встановлено вінок до могили Невідомого солдата у Парку Вічної Слави у столиці", — резюмували на Банковій.

Користувачі соцмережі неоднозначно оцінили повідомлення Офісу президента, зауваживши, що глава держави особисто не був присутній під час "вшанування полеглих". В іншому випадку, зазначають коментатори, були б оприлюднені відповідні світлини.

""Від імені встановлено вінок" це вищий рівень вшанування… Краще б він вшанував народ і майбутнє України і пішов у відставку" — обурилася Наталка Обертинська.

"Обрали президента, щоб від памʼятника до памʼятника швендяв", — прокоментувала Тамила Педченко.

"Так де він вшанував? В офісі? Фото в студію!" — поцікавилася Світлана Кузнєцова.

"Сам злякався вінок покласти? Памʼятає, бідненький, як вінок Янека (біглого експрезидента Віктора Януковича, — прим. "ДС") довбанув", — написала Vita Malva. Цей коментар зібрав понад 80 лайків і не менше 57 коментарів-відповідей.

Деякі користувачі, натомість. підтримали президента, зауваживши, що йому самому необовʼязково було знаходиться біля місця вшанування, адже у нього "є більш важливі справи".

Як писала "ДС", 28 жовтня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників.

    Реклама на dsnews.ua