• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленського розкритикували за цинізм з дітьми і порівняли з Леніним

Президента Володимира Зеленського розкритикували в соцмережах за новорічне привітання, яке він зачитував маленьким дітям

Реклама на dsnews.ua

Користувачі соцмереж вважають, що такий формат звернення є маніпулятивним, а використання президентом дітей – цинічним, повідомляє "ДС".

"Піар хід. Дорослі вже не слухають, їм потрібна серйозна розмова .. А діткам можна потриндіти! Іншого і не чекали… Виступ для групи в дитячому саду", — пишуть в коментарях до новорічного відео Зеленського на його офіційній сторінці у Facebook.

"От він нарешті знайшов свою аудиторію…. Бідні дітки половини слів не знають і не розуміють.. А половина їм ще по віку не потрібна.. Нащо це посміховисько… Виходить людям, розумнішим за 10 річних дітей, він нічого не може розповідати… Застряг в 3 класі… Що за сором… Янукович і то з дорослими спілкувався", — пригадують в коментарях.

"Передвиборча програма на наступні вибори для дітей, які йому по дитячому вірять. Залучати дітей для своїх цілей якось не так. Чи ви нас за дітей рахуєте?", — питають у Зеленського.

 "Народжений повзати літати не буде, як був клоун так і залишився", "свіжо, креативненько, але час охуітельн..х історій давно минув", — вважають користувачі соцмережі.

Також в коментарях у Зеленського питають, чому не сидить Олег Татаров, коли відпустять Андрія Антоненка і коли сам президент нарешті скаже, що він "втомився і йде".

В цілому відео Зеленського вважають спробою сховатися від народного гніву за дітьми і найогіднішим вчинком політика.

"Хід з дітьми симпатичний, але неоднозначний. Це що, сценаристи "95 кварталу" так стібуться з виборців: мовляв, в те, що триндить Зеленський "як в нас все чудово", повірить хіба трирічка? Гостро. Сміливо. Самокритично. Молодці", — прокоментував відео Зеленського політтехнолог Олексій Голобуцький.

"Це цинічно використовувати дітей для свого нікчемного вітання", — вважає журналіст Андрій Дзиндзя.

Народний депутат VIII та IX скликань Вікторія Сюмар також вважає відеозвернення Зеленського маніпулятивним.

"Маніпуляції завжди. Діти як декорація для емоційного сприйняття. Серіал форевер. З таким собі "казковим візіонером", який добре відтренованим голосом розказує про гуманістичні цінності… Це казка, яка так відрізняється від реальності з Єрмаком і лобіюванням московських інтересів, з корупцією імені Комарницького і багатьох, хто заносить кеш на Банкову. З ручним керуванням силовими структурами і спробою взяти під контроль судову гілку влади. З відкатами під 30 відсотків на "Великому будівництві", — пише вона.

В цілому ж звернення Зеленського порівняли з російським диктатором Володимиром Леніним.

Нагадаємо, 31 грудня пресслужба глави держави оприлюднила новорічне звернення президента Володимира Зеленського. Президент виступав перед дитячою аудиторією. Він розповів дітям про дорослі проблеми, згадав про процентні ставки кредитів для бізнесу, будівництво доріг і мостів, пандемію, авіакатастрофу літака МАУ в Ірані, війну на Донбасі і перемирʼя, військових і померлих діячів культури, про колишнього бійця Нацгвардії Віталія Марківа, політвʼязнів в російських вʼязницях.

    Реклама на dsnews.ua