• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зелений купол над Києвом. Кандидат у мери Качура став чемпіоном за абсурдизму

Кандидат у столичні мери від партії Зеленського Качура заявив, що накриє сміттєспалювальний завод куполом. Логіка цієї обіцянки виходить за межі будь-яких розумних пояснень
Реклама на dsnews.ua

Почнемо з простого. Сморід, яка час від часу накриває Харківський масив, йде не стільки від сміттєспалювального заводу "Енергія", скільки від очисних споруд міста Києва (Бортницька станція аерації). І цю проблему дійсно потрібно вирішувати, але це окрема довга розмова.

Завод "Енергія" потребує реконструкції, і про це можна багато говорити, але він точно не потребує саркофазі: ніде в світі ніхто нічого подібного не робить. Як мінімум тому, що це економічно невигідно. Просто потрібно в ході реконструкції приділити більше уваги екологічної складової.

А тепер давайте спробуємо уявити величину цього купола, і скільки потрібно грошей і часу, аби його звести. І давайте задамо собі просте питання: навіщо Качура несе цю ахінею? Відповідей тут може бути два: або ті, хто готували його до походу в мери, повні ідіоти, або вони придумали цей купол, щоб створити хайп, розраховуючи на необізнаність киян.

У всьому цьому є один плюс: послухати цю маячню перед стінами Київради прийшло від сили 30-40 осіб. І це, між іншим, називається праймеріз. Тобто, щоб провести кастинг на кандидата в мери досить зібрати своїх друзів і родичів. І запропонувати їм побудувати купол.

    Реклама на dsnews.ua